Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво».

Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе дійсно цікавить тема «Соціальне підприємництво», якщо ти хочеш робити щось корисне для свого міста та суспільства і при цьому заробляти кошти, то ласкаво просимо на наш мотиваційний семінар!

Хто?
Ми запросили спеціального поважного гостя із Херсону, талановиту людину з величезним бізнес-досвідом, голову правління ГО “Бізнес – асоціація “МИ – ХЕРСОНЦІ” Віталія Бєлоброва.

Де?
Семінар відбудеться у приміщенні факультету економічних наук ЧНУ ім. П. Могили (на вході тебе буде чекати наш представник від ГО “Молодь України”). Це не головний корпус, а той, що «через світлофор».

Увага! Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна за цим посиланням.

Не пропусти!

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).