Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»


Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво».

Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе дійсно цікавить тема «Соціальне підприємництво», якщо ти хочеш робити щось корисне для свого міста та суспільства і при цьому заробляти кошти, то ласкаво просимо на наш мотиваційний семінар!

Хто?
Ми запросили спеціального поважного гостя із Херсону, талановиту людину з величезним бізнес-досвідом, голову правління ГО “Бізнес – асоціація “МИ – ХЕРСОНЦІ” Віталія Бєлоброва.

Де?
Семінар відбудеться у приміщенні факультету економічних наук ЧНУ ім. П. Могили (на вході тебе буде чекати наш представник від ГО “Молодь України”). Це не головний корпус, а той, що «через світлофор».

Увага! Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна за цим посиланням.

Не пропусти!

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут