Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»


Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво».

Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе дійсно цікавить тема «Соціальне підприємництво», якщо ти хочеш робити щось корисне для свого міста та суспільства і при цьому заробляти кошти, то ласкаво просимо на наш мотиваційний семінар!

Хто?
Ми запросили спеціального поважного гостя із Херсону, талановиту людину з величезним бізнес-досвідом, голову правління ГО “Бізнес – асоціація “МИ – ХЕРСОНЦІ” Віталія Бєлоброва.

Де?
Семінар відбудеться у приміщенні факультету економічних наук ЧНУ ім. П. Могили (на вході тебе буде чекати наш представник від ГО “Молодь України”). Це не головний корпус, а той, що «через світлофор».

Увага! Попередня реєстрація обов’язкова! Зареєструватися можна за цим посиланням.

Не пропусти!

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).