Запрошуємо на масштабний фестиваль REX IT FEST!

Мрієш про кар’єру в IT?

Зроби перший крок до мрії на REX IT FEST!

Завітай на наймасштабніший студентський ІТ-фестиваль України, де на тебе чекатимуть неймовірні кар’єрні можливості від ІТ-компаній та нові навички й лайфхаки від експертів.

Твої можливості на REX IT FEST:

• зможеш тримати роботу в ІТ на ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ;
  • GlobalLogic, Genesis, Альфа Банк, EPAM, Ubisoft та інші компанії презентуватимуть актуальні вакансії та програми стажувань для молоді;
  • перемогти в ІТ-ТУРНІРІ;
  • влаштуй check out своїм мізкам – стань частиною епічних інтелектуальних змагань, на яких збереться молодь з усієї країни;
  • виріши хардові завдання й кейси від компаній та отримай круті подарунки: PlayStation, моноколесо, квадрокоптер і багато іншого;
  • прокачати скіли на Meet-Up та Workshops.

Бери участь у дискусіях і обговореннях актуальних проблем і сучасних тенденцій ІТ-індустрії з експертами, обмінюйся досвідом, знайомся з однодумцями та поринь у нетворкінг.

Де? Київ, просп. Академіка Глушкова, 4д

Коли? 25-26 вересня

Вимоги:

• ти – студент;
  • зацікавленість у тематиці фестивалю.

Подати заявку

Дедлайн: –

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики