Запрошуємо на лекцію українського політолога Оксани Шевель «Ідентичність і релігійна свобода: дилеми національної безпеки та демократії у воєнній Україні»

Запрошуємо наших студентів, викладачів та колег долучитися до лекції українського політолога Оксани Шевель на тему «Ідентичність і релігійна свобода: дилеми національної безпеки та демократії у воєнній Україні».

Оксана Шевель є доцентом порівняльної політології на факультеті політичних наук Університету Тафтса та директором програми міжнародних відносин Тафтса Гарвардського університету.

Докторка Оксана Шевель розповість про вплив російського вторгнення на релігійну політику в Україні, зокрема на внутрішньоправославну конкуренцію. Одним із наслідків такого ставлення до української ідентичності з 2014 року стало зниження народної ідентифікації з Українською православною церквою Московського патріархату (УПЦ МП), гілкою православного християнства в Україні, яка історично підпорядковується Російській православній церкві.

Коли? – четвер, 8 лютого 2024 року.

Початок о 9:30 (за східним часом США) або 16:30 (Київський час).

Більше інформації – тут.