Запрошуємо на лекцію Олесі Звездової «Психологічна війна. Практичний кейс: Російські психологічні операції в Європі»

Запрошуємо на зустріч зі старшою викладачкою кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили Олесею Звездовою. Зустріч за темою «Психологічна війна. Практичний кейс: Російські психологічні операції в Європі» організована у межах стажування Олесі Звездової в Університеті Аугсбурга. Лекція буде спільною для німецьких і українських науковців.

Лекторка пропонує обговорити психологічні механізми впливу на населення України, росії та Європейського Союзу, які активно використовує російська машина пропаганди.

Масштабна російська інформаційна війна проти України, яка має дестабілізуючий вплив на психіку кожної людини зокрема та на суспільство в цілому, почалась далеко не 24.02.2022, а щонайменше з 2004 року. Тому дослідження є актуальним, і його актуальність полягає в необхідності поглибленого вивчення та всебічного аналізу механізмів психологічного впливу на українців, які використовує росія, щоб унеможливити подібне в європейських країнах у майбутньому.

Олеся Звездова зосередить увагу на п’яти основних механізмах психологічного впливу, поділених відповідно до засобів поширення інформації. Учасники зустрічі зможуть обговорити основні методи протидії психологічному впливу.

Мова зустрічі – англійська.

Коли? – 4 травня 2023 року.

Початок о 19.30.

Де? – ZOOM

Для відвідання зустрічі реєстрація за посиланням обов’язкова! Після реєстрації ви отримаєте на електронну пошту запрошення та посилання на конференцію.