Запрошуємо на лекцію американського історика мистецтва Вілсона Алекса Фішера

12 грудня 2019 року о 17:00 у приміщенні Виставкової зали (вул. Нікольська 54, вхід з вул. Соборної) відбудеться лекція американського мистецтвознавця Вілсона Алекса Фішера, дослідника програми Фулбрайт про сучасне мистецтво.

Організатор: кафедра англійської філології ЧНУ імені Петра Могили.

Лекція буде англійською мовою з синхронним перекладом українською.

Вілсон Алекс Фішер – історик мистецтва та письменник із Буффало, Нью-Йорк, який зараз живе в Києві, де досліджує українське сучасне мистецтво як науковець Фулбрайта. Він навчався в Університеті Пенсильванії, працював у студії Енді Голдсворта та в Галереї мистецтв Олбрайт-Нокс, виступав консультантом бренда Аркангела Коррі “Arcangel Surfware”, керував серією архівних проектів для “Estate of Ana Mendieta” та був куратором проекту Йоко Оно “Wish Tree for Peace” (1996/2018) спільно з художницею та її колективом “Studio One”. Цього літа він координував проект Бенуа Лашамбре “Fluid Grounds” у Wanås Konst у сільській місцевості Швеції. Його тексти з’являлися у таких виданнях як “This is Badland”, “PIN-UP”, “office” та “Monocle”».