Запрошуємо на курси жестової мови


З 30 вересня 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (МОІППО) будуть проходити курсі жестової мови.

Навчання буде проводитись з понеділка по п’ятницю, орієнтовно з 16 до 18.30

Місце проведення: вулиця Адміральська, 4А, Миколаїв

Навчання безкоштовне!

Запрошуються студенти, викладачі та всі охочі. Кількість набору обмежена. Записатися можна за телефоном 050 394 42 82 (Лада Германівна).

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …