Запрошуємо на курс реабілітації після Covid-19 до Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили!

Перехворівши на коронавірус, людина може отримати не лише імунітет до хвороби на деякий час, а й зіткнутися з ускладненнями, що діють на різні органи і системи організму. Серед таких найбільше відчувають негативні наслідки легені, серце, нирки і психічне здоров’я.

Саме тому на базі Університетської поліклініки ЧНУ імені Петра Могили було створено програму постковідної реабілітації та реабілітації легеневих захворювань.

Програма постковідної реабілітації включає такі пункти:

1. Реабілітаційний масаж
  2. Лікувальна фізична культура
  3. Дихальна гімнастика
  4. Синглетно-киснева терапія
  5. Фізіотерапія

Також у клініці є можливість записатись на оздоровчу йогу та йога-дихальні практики, які спрямовані на реабілітацію  легеневих захворювань. Заняття представлені у вигляді абонементу на 12 або 8 занять, також є можливість пройти разові заняття. Тривалість одного заняття – 1 година.

З питаннями звертайтесь за телефоном поліклініки: (0512) 76-55-58.

Адреса:  м. Миколаїв, вул. 1-а Воєнна, 1.