Запрошуємо на концерт національних культур «Миколаїв – місто рівності» у ЧНУ ім.Петра Могили

21 травня 2019 року о 14:00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  відбудеться концерт національних культур «Миколаїв – місто рівності».

Концерт організовано ГО «Майстерня добра» за підтримки ЧНУ ім. Петра Могили, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Сімейного психологічного центру «Клуб непослушных детей» у рамках реалізації проекту з протидії дискримінації «Миколаїв – місто рівності».

На гостей чекають запальні танці та мелодійні пісні різних народів світу, можливість, не залишаючи рідного міста, познайомитися з іншими культурами, відчути присмак іншої мови та традицій, отримати задоволення від різнобарв’я національних костюмів, зіткнутися з енергетикою іншого етносу та цінностями. Іншими, але не менш важливими та цінними для розвитку людської цивілізації.

Соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності» стартував у ЧНУ ім. Петра Могили в листопаді 2018 року. У рамках проекту було проведено громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації «StopDiscrimi», створено сайту з можливістю онлайн-звернень та багато інших заходів для формування толерантного ставлення миколаївців один до одного незалежно від ознак віку, статі, віросповідання, національності, факторів здоров’я, сексуальної орієнтації та інших.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році