Запрошуємо на конкурсно-розважальну програму до Дня закоханих!


У похмурі дні, коли хочеться тепла, любові та турботи, запрошуємо  приєднатись до святкування Дня Святого Валентина в Могилянці!

14 лютого у вестибюлі  головного корпусу буде оформлена тематична фотозона, де всі охочі зможуть зробити  цікаві фото, а також взяти участь у конкурсах.

О 14:00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили на Вас чекає конкурсно-розважальна програма, в якій будуть представлені театральні, пісенні, хореографічні номери та інтерактив з глядачами.

Вас зустріне затишна та тепла атмосфера свята любові. Це можливість не лише весело провести час, а й зустріти другу половинку! Тож чекаємо на вас!

Події та оголошення


березня
5
Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

лютого
21
Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77