Запрошуємо на інтерактивний семінар у Миколаєві: «Стажування та навчання в Європі»

Запрошуємо на безкоштовний інтерактивний семінар «Стажування та навчання в Європі», який відбудеться 04 квітня о 18:00 в м. Миколаїв.

На семінарі розглядатимуться такі питання:

– Як правильно обрати країну, навчальний заклад та програму навчання.

– Які існують можливості для українських студентів.

– Які існують варіанти стажування та працевлаштування студентів під час навчання.

– Які програми є найперспективнішими та ведуть до міжнародної кар’єри.

– Ціни на навчання та проживання в різних країнах Європи.

– Варіанти стажування в Європі.

Дата: 4 квітня 2019 року

Час: 18:00

Місце: м. Миколаїв, проспект Центральний, 120, готель «Раціотель»

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Після семінару у вас буде можливість отримати безкоштовну індивідуальну консультацію з будь-яких питань навчання за кордоном.

Увага! 5 квітня для всіх охочих будуть проведені індивідуальні безкоштовні консультації від експертів компанії Mudra. Запис проводиться за телефоном: 095 686 30 55 до 1 квітня 2019 року.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.