Запрошуємо на інтерактивний семінар у Миколаєві: «Стажування та навчання в Європі»

Запрошуємо на безкоштовний інтерактивний семінар «Стажування та навчання в Європі», який відбудеться 04 квітня о 18:00 в м. Миколаїв.

На семінарі розглядатимуться такі питання:

– Як правильно обрати країну, навчальний заклад та програму навчання.

– Які існують можливості для українських студентів.

– Які існують варіанти стажування та працевлаштування студентів під час навчання.

– Які програми є найперспективнішими та ведуть до міжнародної кар’єри.

– Ціни на навчання та проживання в різних країнах Європи.

– Варіанти стажування в Європі.

Дата: 4 квітня 2019 року

Час: 18:00

Місце: м. Миколаїв, проспект Центральний, 120, готель «Раціотель»

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Після семінару у вас буде можливість отримати безкоштовну індивідуальну консультацію з будь-яких питань навчання за кордоном.

Увага! 5 квітня для всіх охочих будуть проведені індивідуальні безкоштовні консультації від експертів компанії Mudra. Запис проводиться за телефоном: 095 686 30 55 до 1 квітня 2019 року.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.