Запрошуємо на Global Village – щорічний фестиваль культур

Бажаєте відкрити завісу на незліченні культури інших країн та народів чи познайомитися та нарешті попрактикувати свої мовні навички?

Мрії стають реальністю. Global Village – традиційний щорічний фестиваль культур від міжнародної молодіжної організації AIESEC.

20 липня з 12:00 до 18:00 на Контрактовій площі у м. Київ:

– спілкування з активною молоддю з інших країн;

– дослідження різноманітних культур саме тут, в Києві;

– колоритна музика та яскраві виступи;

– дегустація традиційної їжі з різних куточків світу;

– веселі майстер-класи;

– можливість знайти стажування своєї мрії та реалізувати себе разом з AIESEC.

І найголовніше – емоції та враження, які зігріватимуть навіть тоді, коли літо зайде за горизонт.

Вхід вільний за умови реєстрації за посиланням.

Більше інформації тут.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!