Запрошуємо на День відкритих дверей в Могилянці

27 січня 2019 р. в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде День відкритих дверей.

Пропонуємо ознайомитись з детальною програмою Дня відкритих дверей:

9.00-10.00: зустріч гостей, екскурсії до спортивної зали, галереї мистецтв та бібліотеки.

10.00-11.00: початок заходу в актовій залі:

– концертна програма від культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили;

– виступ ректора;

– інформування від Приймальної комісій про особливості вступної кампанії 2019 року, про курси підготовки до ЗНО та про умови вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра на основі ПЗСО, ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра/спеціаліста/ магістра;

11.00: представлення деканів факультетів та директорів інститутів ЧНУ ім. Петра Могили. Подальше індивідуальне спілкування майбутніх абітурієнтів з деканами факультетів та директорами інститутів за фахом навчання в аудиторіях.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77