Запрошуємо на День відкритих дверей в Могилянці

27 січня 2019 р. в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде День відкритих дверей.

Пропонуємо ознайомитись з детальною програмою Дня відкритих дверей:

9.00-10.00: зустріч гостей, екскурсії до спортивної зали, галереї мистецтв та бібліотеки.

10.00-11.00: початок заходу в актовій залі:

– концертна програма від культурно-мистецького центру ЧНУ ім. Петра Могили;

– виступ ректора;

– інформування від Приймальної комісій про особливості вступної кампанії 2019 року, про курси підготовки до ЗНО та про умови вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра на основі ПЗСО, ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра/спеціаліста/ магістра;

11.00: представлення деканів факультетів та директорів інститутів ЧНУ ім. Петра Могили. Подальше індивідуальне спілкування майбутніх абітурієнтів з деканами факультетів та директорами інститутів за фахом навчання в аудиторіях.