Запрошуємо на день професій ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили

Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо.

Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має чудову пропозицію, яка допоможе визначитись  з відповідями на ці питання.

18 січня 2019 року пропонуємо зустрітись в Могилянці та дізнатись більше про актуальні професії в сучасних умовах.

Вибір фаху, який відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини – завдання складне, але День професій ЧНУ імені Петра Могили допоможе його зробити  простим.

Наша мета полягає у тому, щоб ознайомити школярів з різними видами професій, а також надати можливість зрозуміти для самого себе, яка ж професія до душі, й поспілкуватися з викладачами та студентами.

Види та розклад заходів

Майбутні абітурієнти  матимуть змогу відвідати такі заходи:

Спеціальність/Факультет Назва заходу
Інститут державного управління «Міфи та реальність соціальної роботи»   (спеціальність «Соціальна робота»)
Інститут філології «Літературні збіговиська та сучасна  українська література» (спеціальність «Українська мова та література»)
Медичний інститут «Спеціальності медичного інституту»

Факультет економічних наук «Як, де, коли слід брати кредити» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та  страхування»)
Факультет комп’ютерних наук «Перспективні напрямки розробки сучасних програмних продуктів»
Факультет політичних наук  «Хрестові походи»   (спеціальність «Історія та археологія»)

«Політика: мистецтво чи технології?» (спеціальність «Політологія»)

Юридичний факультет «Професія юриста: to be or not to be» (спеціальність «Право»)

Таким чином, кожен учасник Дня професії за один день дізнається про професії сучасного ринку праці та зорієнтується і зрозуміє, яка ж між ними різниця.

Час проведення: 18.01.2019, 14:00 – 17:00.

Ми хочемо, щоб День професій був максимально ефективним і ви змогли відвідати заходи різних факультетів та спеціальностей (по 20-30 хв), тому точний час для кожної спеціальності буде закріплено після завершення прийому заявок.

Реєстрація  за посиланням: https://goo.gl/forms/iGP9QpYy30WTjP7p2

Дедлайн подачі заявки: 10.01.2019

Місце проведення: Чорноморський національний університет імені Петра Могили, вул. 68 Десантників, 10

Контакти для довідки: тел. (0512) 76 55 89, 096 47 75 800 (Оксана Сергіївна)

Участь у заході безкоштовна!