Запрошуємо на авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!


Шановні друзі!

Із 16 по 22 вересня, з нагоди святкування Дня міста Миколаєва, у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею запрошуємо Вас на унікальну авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!

Перевтілившись у батьків-засновників міста, ви дізнаєтесь легендарну історію зародження Миколаєва, відчуєте атмосферу дореволюційного міста, побут та звичаї його мешканців, прослідкуєте долю найвідоміших архітектурних пам’яток.

Екскурсія розрахована на учнів 8-11 класів, студентів ВНЗ та індивідуальних відвідувачів.

Вартість вхідного квитка для школярів та студентів – 10 грн., для дорослих – 30 грн. Екскурсійне обслуговування для школярів та студентів – 50 грн., для дорослих – 80 грн.

Запис за телефонами: 37-70-14, 066-568-70-71, 093-516-80-56 (Віктор Вікторович)

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …