Запрошуємо на авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!


Шановні друзі!

Із 16 по 22 вересня, з нагоди святкування Дня міста Миколаєва, у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею запрошуємо Вас на унікальну авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!

Перевтілившись у батьків-засновників міста, ви дізнаєтесь легендарну історію зародження Миколаєва, відчуєте атмосферу дореволюційного міста, побут та звичаї його мешканців, прослідкуєте долю найвідоміших архітектурних пам’яток.

Екскурсія розрахована на учнів 8-11 класів, студентів ВНЗ та індивідуальних відвідувачів.

Вартість вхідного квитка для школярів та студентів – 10 грн., для дорослих – 30 грн. Екскурсійне обслуговування для школярів та студентів – 50 грн., для дорослих – 80 грн.

Запис за телефонами: 37-70-14, 066-568-70-71, 093-516-80-56 (Віктор Вікторович)

Події та оголошення


листопада
22
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)

березня
8
Запрошуємо талановитих студентів до участі у проекті EducationUA 2019

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі будь-якого ВНЗ України, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в …

листопада
21
Запрошуємо до перегляду документально-музичного фільму «Україна. Майдан. Перезавантаження»

21 листопада в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили о 14:00 відбудеться показ музично-документальної стрічки “Україна. Майдан. Перезавантаження” Проєкт був створений за підтримки Українського культурного фонду спільно з очевидцями подій на Майдані – військовим репортером Русланом Ганущаком, телерадіокомпанією РАІ (Івано-Франківськ) …