Запрошуємо на авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!

Шановні друзі!

Із 16 по 22 вересня, з нагоди святкування Дня міста Миколаєва, у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею запрошуємо Вас на унікальну авторську інтерактивну екскурсію-фільм «Именовать – город Николаев»!

Перевтілившись у батьків-засновників міста, ви дізнаєтесь легендарну історію зародження Миколаєва, відчуєте атмосферу дореволюційного міста, побут та звичаї його мешканців, прослідкуєте долю найвідоміших архітектурних пам’яток.

Екскурсія розрахована на учнів 8-11 класів, студентів ВНЗ та індивідуальних відвідувачів.

Вартість вхідного квитка для школярів та студентів – 10 грн., для дорослих – 30 грн. Екскурсійне обслуговування для школярів та студентів – 50 грн., для дорослих – 80 грн.

Запис за телефонами: 37-70-14, 066-568-70-71, 093-516-80-56 (Віктор Вікторович)