Запрошуємо молодих учених аспірантів та студентів до участі в конференції “Інформаційні технології та інженерія”

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Інформаційні технології та інженерія», що відбудеться у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили 8 – 11 лютого 2022 р. Участь у конференції є безкоштовною.

У 2022 році через епідеміологічну ситуацію конференція відбудеться в онлайновому режимі на платформі Google Meet.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Інформаційні системи та їх інтелектуалізація.
  2. Машинне навчання та штучний інтелект.
  3. Системний аналіз, моделі і засоби підтримки прийняття рішень.
  4. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
  5. Методи і засоби комп’ютерної інженерії.
  6. Методи і засоби програмної інженерії.
  7. Вебтехнології та вебдизайн.
  8. Інформаційні технології у навчальному процесі.

Робочими мовами конференції є українська й англійська.

До початку роботи конференції планується публікація збірника тез доповідей (в електронному вигляді).

Під час конференції кожен учасник презентує власну доповідь (регламент – до 10 хвилин), а також відбувається обговорення кожного виступу (до 5 хвилин).

Для участі у конференції необхідно не пізніше 30 грудня 2021 року :

• заповнити реєстраційну форму;
  • відправити на електронну пошту вкладеним файлом текст доповіді, оформлений відповідно до наведених вимог. У темі листа необхідно вказати порядковий номер напрямку з вказаних у документі та прізвище першого автора (наприклад, «1, Шевченко А. О.»).

Відповідальний секретар:

Кандидат технічних наук, доцент