Запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів»

27 лютого 2019 року о 15.30 в аудиторії 4-107 відбудеться тренінг на тему «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів» для кураторів-дорадників.

Програма тренінгу:

– техніки формування учбової мотивації та учбового ціле покладання;

– методи формування професійної ідентичності у студентів;

– стилі кураторства, їх вплив на взаємостосунки зі студентами та їх соціальну активність і самостійність.

Ведуча – Оксана Партенадзе.

Зареєструватись на тренінг можна за гугл-посиланням.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.