Запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів»

27 лютого 2019 року о 15.30 в аудиторії 4-107 відбудеться тренінг на тему «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів» для кураторів-дорадників.

Програма тренінгу:

– техніки формування учбової мотивації та учбового ціле покладання;

– методи формування професійної ідентичності у студентів;

– стилі кураторства, їх вплив на взаємостосунки зі студентами та їх соціальну активність і самостійність.

Ведуча – Оксана Партенадзе.

Зареєструватись на тренінг можна за гугл-посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.