Запрошуємо креативну молодь ЧНУ імені Петра Могили до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів “Врятувати вiд забуття”

Запрошуємо креативних, амбітних, творчих студентів та викладів Чорноморського національного університету імені Петра Могили до участі у Всеукраїнському конкурсів мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Конкурс започатковано у 2007 році, головною метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій.

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так, і групові проєкти.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

До участі у конкурсі приймаються творчі проєкти – аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі .avi.

Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttis@ukr.net  до 1 грудня поточного року. Протягом грудня-січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня, якщо дозволятимуть безпекові умови. Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди.

У листі, яким надсилаються конкурсна робота, має бути вказало назву відеороботи, авторів та місце навчання/роботи.

Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються й не повертаються.

У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри.