Запрошуємо долучитися до серії тренінгів від студентів четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» та волонтерів Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо всіх охочих студентів долучитися до серії тренінгів, які проводять студенти четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» та волонтери Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили. Долучайтеся, буде цікаво й корисно.

Перший тренінг «Емоційна компетентність» проводять студентки Анна Буряга та Анастасія Гаращенко.

Коли? – 5 жовтня 2022 о 17.00

Посилання на ZOOM-конференцію.

Код доступа: 2JVCTB

Другий тренінг «Як зробити ціль досяжною?» проводять студентки Альона Черевата та Валерія Зинов`єва.

Коли? – 06 жовтня о 12:00

ZOOM-конференція.

Код доступа: 2JVCTB

Третій тренінг «Управління стресом» проводять студентки Анастасія Бовт та Юлія Фурзенко.

Коли? – 7 жовтня 2022 р. о 12.00

ZOOM-конференція.

Код доступа: 2JVCTB

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили дякує фахівцям Центру соціально-психологічної підтримки за наставництво та підтримку в підготовці тренінгових занять.