Запрошуємо долучитися до презентації першого в Південному регіоні України навчального посібника «Українська мова як іноземна»

Запрошуємо наших студентів, викладачів, колег та всіх небайдужих до розвитку освіти, покращення володіння українською мовою долучитися до презентації навчального посібника «Українська мова як іноземна (на матеріалах Миколаївщини)».

Це один із перших посібників із вивчення української мови як іноземної в Україні.

Авторами підручника є представники ЧНУ імені Петра Могили, зокрема доктор історичних наук, професор Юрій Котляр, кандидати філологічних наук, доценти Ольга Тулузакова та Сергій Пономаренко, а також старші викладачі кафедри англійської філології та перекладу кандидат політичних наук Маргарита Лимар і кандидат філологічних наук Вікторія Агєєва-Каркашадзе.

Коли? – 21 лютого.

Початок о 14:30.

Де? – приміщення Вченої ради ЧНУ імені Петра Могили або Zoom.

Код доступа: gQ6257