Запрошуємо долучитися до конкурсу відео до Дня прав людини від Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні!

Щороку 10 грудня відзначається День прав людини — в цей день була прийнята Загальна декларація прав людини в 1948 році.

Цьогорічний День прав людини є особливим, адже в цьому році виповнюється 75 років з дня прийняття Декларації. З цієї нагоди Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні організовує конкурс відеоесе, та запрошує студентів підготувати короткі відео про ситуацію з правами людини в Україні.

Тема: Права людини в Україні

Тривалість відео: до 2 хв

Термін подачі відео: 15 листопада

Призи за три найкращі відео: електронні планшети iPad

Відео, які відповідають умовам конкурсу будуть опубліковані на Instagram-сторінці Моніторингової місії ООН, після чого розпочнеться голосування. Глядачі визначать найкращі роботи своїми «лайками» на сторінці в Instagram.

Три переможці конкурсу отримають головні призи — електронні планшети. Всі інші учасники, чиї відео будуть опубліковані на сторінці, отримають пам’ятні призи за участь.

Опубліковані відео будуть також продемонстровані у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Києві у грудні у рамках невеликих відеопоказів.

До участі запрошуються громадяни України та інші особи, які на момент проведення конкурсу перебуватимуть на території України.

Більше інформації можна дізнатись за посиланням у Facebook, або ж відсканувати QR-код із фото нижче.

Запрошуємо студентів та викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили прийняти участь у конкурсі, та відзначити День прав людини!