Запрошуємо долучитись до онлайн-презентації програми для молодих дослідників та викладачів «Fulbright Research and Development Program 2024-2025»

Запрошуємо вас на онлайн-презентацію програми для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) 2024-2025.

Коли ? – 4 жовтня, о 18:00.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2023 року.

Під час презентації своїм досвідом перебування на програмі поділиться Марія Шувалова, стипендіатка Fulbright Research and Development Program 2019-2020 у Колумбійському університеті, м. Нью-Йорк (Columbia University, New York, NY).

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про умови участі у конкурсі на здобуття фулбрайтівських стипендій для проведення досліджень в університетах, дослідницьких центрах й культурних установах США, вимоги до заявників, оформлення документів та перебіг конкурсного добору.

Для участі просимо зареєструватися за посиланням.

Посилання для участі ( на платформі Zoom) буде надіслано всім зареєстрованим напередодні зустрічі.