Запрошуємо до відкритої лекції доктора історичних наук ЧНУ імені Петра Могили Юрія Котляра «Синергетичний метод у дослідженні Українського державотворення: європейський досвід»

Запрошуємо всіх охочих студентів, викладачів, співробітників ЧНУ імені Петра Могили, а також усіх, хто цікавиться актуальними етапами українського історичного державотворення, долучитися до відкритої лекції доктора історичних наук, професора нашого університету Юрія Котляра.

Темою лекції є «Синергетичний метод у дослідженні Українського державотворення: європейський досвід».

Коли? – 1 лютого 2023 року.

Початок о 14:00.

Де? – Платформа Zoom.

Нагадуємо, що курс лекцій доктора історичних наук Юрія Котляра реалізується в межах міжнародного проєкту Erasmus+ за напрямком Jean Monnet Module «Implementation of European values as a basis of democracy in Ukraine».