Запрошуємо до участі в XVII міжнародній науковій конференції «Ольвійський форум – 2023: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі»

Шановні  науковці  ЧНУ імені Петра Могили!

Наука в умовах військового стану в Україні залишається  рушійною  силою розвитку освіти, економіки, медицини, екології, соціально-гуманітарної  сфери, сприяє  прогресу  людства. Сучасні науково-технічні  та гуманітарні  розробки  спрямовані  на  перемогу Української  держави. Тому ми маємо забезпечувати та підтримувати високий рівень наукової діяльності.

Запрошуємо вас до участі в XVII міжнародній науковій конференції «Ольвійський форум – 2023: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Коли? – 15 – 18 червня 2023 року.

Де? – Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв

Формат – змішаний (очно – дистанційний)

Участь у конференції є безкоштовною.

За результатами роботи конференції  буде  підготовлено  збірник матеріалів доповідей і тез, який буде розміщений на сайті університету.

Термін подання  тез доповідей – до 20  травня  2023 року.

Просимо всіх відповідальних осіб за збір та форматування тез по своїм секціям/підсекціям надсилати тези одним файлом на пошту  of@chmnu.edu.ua.

Більше інформації – тут.

Програма Ольвійськго форуму – 2023