Запрошуємо до участі в соціальній програмі-стипендії «Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ»

Організатор програми – SEOQUICK. Це перше в Україні агентство рекламного просування в Інтернет-мережі, яке розробляє унікальні схеми під кожного клієнта індивідуально.

Розмір стипендії – 35 300 грн.

Вимоги до кандидатів: будь-який студент 1-5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання.

Для участі в конкурсі потрібно написати дослідження на тему інтернет-реклами. Тему обирається самостійно, але тема не повинна бути загальною, наприклад «Що таке інтернет-реклама?».

Контакти:

Skype: seoquick.company

Тел.: +38 044 383 65 14; +38 097 296 40 20; +38 066 896 97 70; +38 063 917 25 89.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.