Запрошуємо до участі в Школі DRI та Ради Європи «Перші кроки у політиці»

Коли: 6-12 липня 2019 року.

Дедлайн: 20 червня 2019.

Democracy Reporting International (офіс зі сприяння демократії, DRI) та Рада Європи запрошують студентів 1-4 курсів університетів взяти участь у школі «Перші кроки в політиці».

Участь у школі дозволить учасникам суттєво розширити горизонти, отримати практичні знання необхідні для вияву політичної активності на усіх рівнях: від самоврядування в університеті і до локальних та національних громадсько-політичних кампаній.

Обрані учасники школи зможуть також розраховувати на підтримку DRI в реалізації власних ініціатив після заходу.

Для того, щоб взяти участь у школі просимо Вас заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ до 20 червня 2019.

З огляду на кількість заявок, які зазвичай отримує DRI та Рада Європи, лише успішні кандидати будуть повідомленні про результати відбору на школу. Відбір учасників буде проводитися за відповідями на запитання, сформульованими в реєстраційній формі, а також за CV, яке можливо буде долучити до форми при реєстрації.

Більше інформації тут.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики