Запрошуємо до участі в проекті на ІТ-тематику


Влітку 2019 року розпочався новий проект, головним призначенням якого є фінансування талановитих абітурієнтів у вигляді грантового забезпечення. У рамках творчого конкурсу приймаються авторські матеріали на IT-тематику, неопубліковані раніше у будь-яких інших джерелах. Початок прийому заявок та матеріалів – 7 серпня 2019 року.

Грант є популярною формою фінансування молодих талантів у країнах ЄС та США, передбачаючи видачу грошового заохочення для обдарованої молоді. Таким чином, студент може присвятити себе навчанню та науковій діяльності, не переймаючись про необхідність оплати освіти та заробляння грошей.

Призовий фонд складає 10 тисяч гривень, які надаються учаснику, який за результатами оцінки журі посів 1 місце. Призерам, тобто особам, які посіли 2 та 3 місця, присуджуються заохочувальні презенти.

Для участі в конкурсі необхідно сформувати заявку та надіслати власний матеріал, який відповідає вимогам грантового конкурсу. Залишити інформацію про себе учасник може до 25 серпня 2019 року, скориставшись сайтами організаторів за такими посиланнями: SiteClinic або Barb.ua.

За допомогою перерахованих сайтів також можна дізнатися докладну інформацію про умови конкурсу та його регламент. Рішення стосовно кандидатури переможця приймається повним складом журі, до якого входять експерти, зокрема, представники організаторів.

10 000 гривень, як головний приз конкурсу, перераховуються на банківський рахунок ВНЗ, який було обрано переможцем. Отримати гроші у готівковій формі неможливо, адже вони є цільовим грантом, який не можна витратити на власні потреби отримувача гранту.

Про результати розгляду заявок та конкурсних матеріалів організатори проекту повідомлять 3 вересня 2019 року.

Запрошуємо до участі абітурієнтів 2019 року вступу всіх вищих навчальних закладів України, та бажаємо успіхів у написанні творчих робіт!

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …