Запрошуємо до участі в проектах в Грузії

1) Проект «HIKING FOR YOU-TH» заснований на спорті, відкритій освіті та соціальному включенні. Проект поєднає людей з 8 країн для обговорення питань прав людини, спорту та активної участі молоді.

Організатори покривають проживання, харчування; дорожні витрати покриваються у межах ліміту проїзду (275 євро для українських учасників).

Коли: 10-21 серпня

Вимоги: 18-29 років; принаймні середній рівень англійської мови; цікавить тема міграції, спорту, культурної різноманітності, активної участі молоді. діяльність на відкритому повітрі та права людини.

Дедлайн подачі заявок: 15 червня

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

2) Літня школа щодо впливу молоді на прийняття рішень. Проект «Assessing the Needs of Youth in the EaP» ставить за мету зміцнити роль молоді в прийнятті рішень. Він спрямований на проведення аналізу потреб молоді, підсилення нового покоління щодо впливу на прийняття рішень та просування механізмів діалогу між громадянським суспільством країн Східного Партнерства.

У рамках Літньої школи відбудуться лекції від ключових експертів та запеклі дискусії, тематичні воркшопи та проведення польових досліджень, зміцнення міжкультурного діалогу та вивчення досвіду молодіжних ініціатив, а також розробка плану залучення молоді до роботи національних платформ Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (EaP CSF).

Витрати на переліт, харчування та проживання учасниць та учасників, які будуть відібрані до участі в Літній школі, покривають організатори.

Коли: липень 2019

Вимоги: вік 18-29 років; володіння англійською мовою на достатньому рівні; бажання впливати на свої громади, країни та на міжнародний рівень.

Дедлайн подачі заявок: 14 червня

Для участі у проекті потрібно:

•  подати заявку на участь в Літній школі;
  •  взяти участь у пілотному досліджені потреб молоді в Україні.