Запрошуємо до участі в ОДГ «Проектування форм організації соціальної роботи у громадах»

15-16 березня кафедра соціальної роботи КНУ ім. Т.Шевченка за підтримки проекту «DESPRO» та ГО «ТНЕ – Товариство Незалежних Експертів» проводить організаційно-діяльнісну гру «Проектування форм організації соціальної роботи у громадах».

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у пошуку нових форм і напрямків діяльності для забезпечення благополуччя громадян України: соціальних працівників, практиків соціальної роботи, психологів, економістів, соціологів, екологів, юристів, управлінців в галузі соціальної роботи, аспірантів, студентів, а також представників бізнес структур, громадських та міжнародних організацій.

Місце проведення: факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, пр-т Глушкова, 2а, ст. метро «Виставковий центр»).

Керівник – д. психол. н., проф. Швалб Ю.М.

Контакти:

тел. кафедри соціальної роботи: +38 044 526 22 76.

електронна пошта кафедри: social.work@ukr.net

тел.: +38(050) 193-16-13; Піонтківська Олена (асистент кафедри).

+38(063) 271-94-47. Бутенко Надія (лаборант кафедри).