Запрошуємо до участі в міжнародному форумі «Зміна клімату та сталий розвиток: нові виклики століття»

Шановні колеги!

Ми раді запросити Вас взяти участь у Міжнародному форумі «Зміна клімату та сталий розвиток: нові виклики століття», який відбудеться 9-11 вересня 2021 р. в Україні, м. Миколаїв, на базі кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Форум проводиться у ювілейний рік 25-ї річниці ЧНУ імені Петра Могили.

Форум відбудеться у гібридному форматі (офлайн та онлайн).

Робочими мовами форуму є українська та англійська.

Напрями форуму:

• Стратегія сталого розвитку як дорожня карта цивілізації;
  • Сталий розвиток територій;
  • Стале використання та захист рослинного світу;
  • Стале використання та захист тваринного світу;
  • Екологічна біохімія, фізіологія та медицина;
  • Харчові технології в контексті сталого розвитку;
  • Моніторинг атмосфери, гідросфери та адаптація до змін клімату;
  • Циклова економіка;
  • Раціональне використання водних ресурсів та очищення стічних вод;
  • Раціональне використання земельних ресурсів та рекультивація порушених земель;
  • Екологічна освіта та просвіта для сталого розвитку.

До початку форуму буде опублікований збірник тез в електронному форматі.

Планується видання Міжнародної колективної монографії, зміст якої відповідатиме напрямам форуму.  Розділи мають містити вагомий актуальний науковий доробок авторів.

Кінцевий термін подання розділів – 1 серпня 2021 р.

Організаційний внесок щодо участі у Форумі не потрібний!

До організаційних витрат належать: програма форуму; збірник тез в електронному форматі; інформаційний супровід.

Для участі у форумі необхідно заповнити реєстраційну форму до 1 серпня 2021 року.

Тези приймаються виключно англійською мовою, обсяг тез складає одну повну сторінку формату А5, включаючи заголовок, повне ім’я та місце роботи авторів, електронна пошта відповідального за тези, текст, рисунки, посилання на літературні джерела.

Тези просимо надіслати до 1 серпня 2021 року на електронну адресу: evgbess45@gmail.com

Секретар форуму – Євген Безсонов;

Ласкаво запрошуємо до співпраці!