Запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників ЧНУ імені Петра Могили до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформації особистості, суспільства та ринку праці: виклики майбутнього та вплив на освіту».

Конференція організована в рамках проєкту CBHE Erasmus+ KA2 DEFEP «Дистанційна освіта майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та ВГО «Інноваційний університет».

Напрямами конференції є:

• цифровізація сучасного світу: виклики майбутнього;

– модернізація економіки, бізнесу та фінансів: інтелектуально-інноваційний контекст;

– соціально-політичні аспекти трансформацій у глобалізованому світі;

– трансформації особистості та суспільства: контекст історії, філософії, гуманітарних наук та культурології;

– трансформації особистості та суспільства: психологічні аспекти;

– вектори інновацій в освіті в національному та глобальному контексті.

Мови конференції: англійська, українська, румунська, німецька, іспанська та італійська.

Коли? – 20–22 вересня 2023 року.

Де? – місто Харків (Україна), Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Формат: змішаний (онлайн, офлайн).

У рамках конференції також буде проведено круглий стіл «Бізнес і освіта: взаємодія та партнерство в умовах викликів сьогодення» за участю представників роботодавців.

Реєстрація участі у конференції і тези доповідей приймаються до 15 вересня 2023 року за посиланням

Більше інформації – в інформаційному листі конференції .