Запрошуємо до участі в Міждисциплінарних Студіях «Європейські Зелені Виміри»

16 січня 2023 року кафедра екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує до участі в Міждисциплінарних Студіях «Європейські Зелені Виміри».

Студії відбуватимуться в межах реалізації проєкту Європейського Союзу Еразмус+ Жана Моне_Кафедра «Європейські Зелені Виміри» 101081525 − JM EUGD − ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH.

Метою заходу є вивчення європейських зелених ініціатив і передових практик у сфері екологічної безпеки в контексті сучасних екологічних, кліматичних викликів.

Цільовою аудиторією є студенти, аспіранти, викладачі, науковці, громадські діячі, практики та всі зацікавлені.

Коли? – 16 січня 2023 року.

Де? – ЧНУ імені Петра Могили, ZOOM

Участь у Студіях безкоштовна.

Учасники Студій отримують міжнародний сертифікат 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Для участі варто зареєструватися за посиланням. (дедлайн реєстрації: 15 січня 2023 року)

Контактна особа: Вадим Чвир (тел.: 0681815934)