Запрошуємо до участі в ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

18 жовтня 2021 року розпочався прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться в листопаді.

Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Завдання Марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Узяти участь можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищоъ освіти.

Для участі необхідно подати заявку за поcиланням та зареєструватися на платформі HUMAN з 18 до 31 жовтня 2021 року.