Запрошуємо до участі в DEV Challenge 2019

Найбільше змагання з розробки в Україні, DEV Challenge 2019, оновилося і вже готові цікаві й складні челенджі! Цей чемпіонат – це прокачка навичок, незвичні завдання, нетворкінг, спілкування з експертами, можливість змагатися з кращими і звичайно призи. І все це безкоштовно.

Цього року Чемпіонат розділено за автономними напрямами: Backend • Frontend • QA • Design • Game • Mobile. Кожен з них проходить незалежно й у різний час.

Першим стартує DEV Challenge Backend з номінаціями: PHP, Python, Java, Node.js, .NET (C#) та Others. Усі заходи в рамках змагань стануть спеціалізованими.

Чемпіонат поділяється на три етапи: → Кваліфікація (вирішення тестів для визначення рівня Standard (Junior, Junior to Middle) або Pro (Middle, Senior))
→ Онлайн Раунд (завдання від експертів, які дадуть змогу прокачати свої навички під наглядом фахівців та спеціалістів IT-ринку) → Фінал.

Реєстрація та кваліфікація: з 1 березня по 15 березня 2019 [online].

Онлайн Раунд: 16-24 березня 2019 [online].

Фінал: 20-21 квітня 2019 [offline].

Реєструйтеся за посиланням.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.