Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції«Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів та інші працівники освіти, психологи, соціальні працівники, екологи, соціологи, філософи, економісти, біологи, управлінці, представники бізнес структур, аспіранти, студенти.

Тематичні напрямки роботи конференції:

 1. Соціальні проекти та програми розвитку життєвого середовища.
 2. Громада, як суб’єкт збереження та розвитку природного середовища регіону.
 3. Особистісні ресурси життєдіяльності в локальному середовищі.
 4. Cоціальні мережі, як суб’єкт проекологічної активності.
 5. Психолого-педагогічні технології розвитку екологоорієнтованої життєдіяльності особистості.
 6. Психологічна обізнаність та компетентність в умовах екологічних ризиків та небезпек.
 7. Екологічність інклюзивного простору міського середовища.

Програма конференції:

 • 9.30-10.00 Реєстрація учасників
 • 10.00 -12.00 Пленарне засідання
 • 12.00-12.30 Перерва
 • 12.30-14.00 Круглий стіл «Психологічні стратегії образу життя в умовах екологічних загроз»
 • 14.00-14.30 Перерва
 • 14.30-16.00 Круглий стіл «Психологічні практики у віртуальному просторі»
 • 16.00-16.15 Перерва
 • 16.15-16.45 Підведення підсумків конференції.

В рамках круглого столу «Психологічні практики у віртуальному просторі» буде проведено презентацію інноваційного інтерактивного обладнання для освіти, інклюзії та реабілітації українського виробника «Briolight».

Робочі мови конференції: українська, англійська, мови ЄС.

Докладніше про умови участі у конференції тут.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …