Запрошуємо до участі у XV Міжнародній науковій конференції «Ольвійський форум-2021: Стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі»


Запрошуємо до участі у XV Міжнародній науковій конференції «Ольвійський форум-2021: Стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 10-13 червня 2021 р. (м. Миколаїв, Україна).

Конференція присвячена 25-річчю Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

З тематикою та програмою проведення форуму можна ознайомитись в інформаційному повідомленні.

Робочі мови: українська, англійська, мови ЄС.

Термін подання:

Заявок на участь, тез та статейдо 01 травня 2021 року.

Заповнену заявку надіслати на адресу of@chmnu.edu.ua.

Для співробітників ЧНУ ім. Петра Могили формуються секції на профільних кафедрах за участю керівника та секретаря секцій.

За додатковою інформацією звертатися:

  • Оргкомітет «Ольвійського форуму-2021» головний корпус університету, відділ НДЧ.
  • тел.: (0512) 76-92-67, 76-55-99; факс: (0512) 50-00-69; e-mail: of@chmnu.edu.ua

Заявки для запрошених на участь подавати до 14.05.2021 р.

За поштовою адресою: Чорноморський національний університет імені Петра Могили, вул. 68 Десантників, буд. 10, м. Миколаїв, 54003, Україна; www.chmnu.edu.ua.

Формат проведення форуму буде скоординовано відповідно до епідеміологічної ситуації в Україні.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …