Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції «Неоміфологізм в українській та зарубіжній літературах»

«НЕОМІФОЛОГІЗМ В УКРАЇНСЬКІЙ ТА ЗАРУБІЖНІЙ ЛІТЕРАТУРАХ»,
що відбудеться у Херсонському державному університеті
29-31 жовтня 2019 року

Планується робота таких секцій:
1. Компаративні дослідження неоміфологізму.
2. Міфопоетика художнього тексту.
3. Методичні аспекти вивчення творів міфологічного і неоміфологічного характеру у закладах освіти.
4. Мовні та стильові особливості неоміфологічних текстів.

Оголошення у Фейсбук.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики