Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів і студентів «Інформаційні технології та інженерія».

Напрямки роботи конференції:

1. Інформаційні системи та їх інтелектуалізація.
  2. Машинне навчання та штучний інтелект.
  3. Системний аналіз, моделі і засоби підтримки прийняття рішень.
  4. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.
  5. Методи і засоби комп’ютерної інженерії.
  6. Методи і засоби програмної інженерії.
  7. Вебтехнології та вебдизайн.
  8. Інформаційні технології у навчальному процесі.
  9. Математичні методи комп’ютерного моделювання.

Коли? – 29 січня – 2 лютого 2024 року

Де? – ЧНУ імені Петра Могили, м. Миколаїв

Формат? – онлайн (платформа Google Meet)

Участь у конференції є безкоштовною.

До початку роботи конференції планується публікація збірника тез доповідей (в електронному вигляді).

Регламент проведення конференції

Доповідь – до 10 хвилин

Обговорення виступу – до 5 хвилин

Умови участі

Для участі у конференції необхідно не пізніше 30 грудня 2023 року заповнити реєстраційну форму.

Заповнення форми включає обов’язкове завантаження тез доповіді.

У темі листа необхідно вказати порядковий номер напрямку (із вказаних тут) і прізвище першого автора (наприклад, <1, Шевченко А. О.>).

Вимоги до оформлення матеріалів

Для включення у програму конференції розглядаються заявки і тези доповідей, отримані в електронному вигляді оргкомітетом до 7 січня 2024 року включно, які будуть опубліковані окремою збіркою до початку роботи конференції.

1. Обсяг – до 2 стор.; текст друкувати у редакторі Microsoft Word без нумерації сторінок; формат – А5; шрифт – «Times New Roman»; кегль – 10 pt через один інтервал без ущільнення тексту та переносів; береги – з усіх боків не менше ніж 20 мм; абзацний відступ: 5 знаків (1,25 см).
  2. На початку тез у лівому куті вказується УДК (універсальна десяткова класифікація).
  3. Після УДК в правому куті вказується прізвище та ініціали авторів, місце навчання або роботи, після чого після порожнього рядка з вирівнюванням по центру вказується назва у верхньому регістрі, виділена жирним шрифтом.
  4. Основний текст доповіді вказується після назви та ще одного порожнього рядка. В тексті не повинно бути шрифтових виділень. Рисунки, діаграми, схеми, таблиці мають бути тільки чорного кольору.
  5. Рисунки повинні бути згруповані в один графічний об’єкт; формули слід друкувати за допомогою редактора формул MathType і нумерувати у круглих дужках, наприклад, (2).
  6. Перелік джерел посилання слід навести у відповідності до ДСТУ 8302:2015 кеглем 10 pt. Допускається не більше 3 посилань.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тези, що не відповідають зазначеним вимогам або надіслані до організаційного комітету після 30.12.2023 року не розглядатимуться.

Шаблон оформлення тез статей

Для більш детальної інформації звертайтеся за контактами:

Відповідальний секретар, кандидат технічних наук, доцент

Горбань Гліб Валентинович

тел.: (095) 539-89-21 (Viber, Telegram)

e-mail: hlib.horban@chmnu.edu.ua