Запрошуємо до участі у  п’ятій щорічній міжвузівській школі з прав людини!

Рада Європи у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні запрошує студентів та / або молодих фахівців з прав людини подати заявку на п’яту щорічну міжвузівську школу з прав людини «Право доступу до публічної інформації в епоху цифрових технологій: Інформаційний розлад і право на конфіденційність».

Дедлайн подачі заявки: до 10 червня 2019
Коли: 29 липня – 02 серпня 2019 року

Хто може подати заявку:
* студенти, які в цей час здобувають ступінь магістра або в останній рік бакалаврської програми з права / прав людини / міжнародних відносин;
* випускники (протягом одного року після закінчення навчання) з відповідних програм бакалавра або магістра;
* молоді фахівці з прав людини.

Реєстрація

Організатори покриватимуть витрати на навчання, проживання, харчування та транспортні витрати вибраних кандидатів в межах України. Учасники школи отримають сертифікати про завершення. Учасники, які продемонструють гарну роботу, отримають рекомендаційні листи від факультету школи.
Робоча мова школи – англійська.

Більше інформаціїтут.

Подайте заявку вже сьогодні!