Запрошуємо до участі у Міжнародній літній школі Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку: виклики для України»

Шановні колеги!

Сердечно запрошуємо Вас до участі у

Міжнародній літній школі Жана Моне

у рамках проєкту програми ЄС ЕРАЗМУС+ 597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE та заходів, присвячених 25-річчю університету,

яка відбудеться 17-18 червня 2021 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили ( м. Миколаїв, вул.68 Десантників,10) в online форматі.

Участь у школі безкоштовна і передбачає отримання сертифіката учасника (18 акад. годин).

Будемо раді бачити Вас серед учасників наших заходів та вдячні за поширення запрошення.

Реєстрація до 10 червня 2021 р. за посиланням