Запрошуємо до участі у конкурсі «Кращий молодий соціолог року – 2020»


До уваги соціологів ЧНУ імені Петра Могили! Є гарна нагода взяти участь у конкурсі «Кращий молодий соціолог року – 2020».

До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають повну вищу освіту (диплом бакалавра, магістра або спеціаліста) і яким на 20 вересня 2020 року не виповнилося 36 років.
Подання документів для участі у конкурсі здійснюється до 20 вересня 2020 року включно.
Для участі в конкурсі на розгляд конкурсній комісії слід подати три документи в електронному вигляді (як додаток в одному листі):

  1. Одна наукова робота номінанта без співавторів у вигляді статті в журналі/збірці статей. Обсяг роботи – до 2 друкованих аркушів (до 80000 знаків). Ця робота має бути опублікована в офіційно зареєстрованому українському або іноземному виданні в паперовому або електронному вигляді (що підтверджується повним посиланням на джерело публікації). До конкурсу приймаються роботи, від дня публікації яких (тобто від дати, коли видання було підписано до друку) минув не менш ніж один місяць, але не більш ніж три роки. Текст статті слід надіслати до конкурсної комісії разом з іншими конкурсними документами українською, російською або англійською мовою з позначенням вихідних даних публікації.
  2. Сторінка з інформацією про автора та його професійних здобутків (CV), де необхідно зазначити: ПІП номінанта, поштову та електронну адресу, номер телефону, відомості про освіту та досвід роботи, перелік публікацій домінанта.
  3. Есе з оригінальною авторською назвою (обсягом не більш як 20000 знаків) на тему «Глобальні і локальні кризи: переосмислюючи українське суспільство».

Усі файли мають бути у форматі MS Word (doc.або docx.).

Документи слід надсилати прикріпленими файлами в одному електронному листі на електронну пошту: panina.fund@gmail.com. У темі електронного листа слід вказати: Конкурс «Кращий молодий соціолог – 2020».

Учасниками конкурсу можуть бути переможці конкурсу «Кращий молодий соціолог року» минулих років (до участі в конкурсі не приймаються роботи дворазових переможців конкурсу).

Автори прийнятих на конкурс робіт будуть запрошені взяти участь у XІV Міжнародних соціологічних читаннях пам’яті Наталії Паніної (Київ, 10 грудня 2020 року), де конкурсна комісія оголосить переможців конкурсу, які будуть нагороджені преміями: перша премія -4000 грн.; друга премія – 3000 грн.; третя премія – 2000 грн.

Вручення премій приурочується до дня народження Н.В.Паніної – 10 грудня.

У рамках конкурсу також відбудеться вручення спеціальної премії імені І.М. Попової за роботу, що має найбільшу соціально-практичну значущість. Розмір премії 2000 грн.

Пропонуємо фаховим виданням з соціології рекомендувати своїм кращим авторам брати участь у конкурсі.

Члени конкурсної комісії: С.С. Бабенко, А.П. Горбачик, C.C. Дембіцький, О.В. Жуленьова (секретар конкурсної комісії), Н.В. Костенко, П.В. Кутуєв, О.Д. Куценко (голова конкурсної комісії), С.О. Макеєв, О.Г. Стегній (заступник голови конкурсної комісії), Н.Й. Черниш, Р.П. Шульга.

Соціологічний центр імені Н.В. Паніної: 01021, Україна, м. Київ, вул. Шовковична, 12, кім. 313.

Тел.: (044) 255-60-65

e-mail: panina.fund@gmail.com

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут