Запрошуємо до участі у І Міжнародної наукової конференції “Польща та Україна в умовах радикальних соціальних змін. Діагнози та знаки запитання”

Інститут філософії та соціології Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові, Інститут політичних наук при Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти у Кракові та співорганізатори:

• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

запрошують до участі у роботі І Міжнародної наукової конференції

«ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА В УМОВАХ РАДИКАЛЬНИХ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН. ДІАГНОЗИ ТА ЗНАКИ ЗАПИТАННЯ»

під Почесним патронатом ректора Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові проф. Казимежа Карольчака (Краків, 26-27 лютого 2020 р.).

Організована конференція має на меті діагностувати та описати сучасні виклики, проблеми та загрози, які виникають у громадян Польщі та України. До таких питань відносяться:

• Міграція;
  • Ринок праці;
  • Освіта;
  • Соціальна нерівність та соціальні конфлікти;
  • Моральний стан;
  • Релігійність;
  • Трансформаційні та поствоєнні травми;
  • Демографія та структура населення;
  • ЗМІ та засоби масової комунікації;
  • Соціальна інтеграція іммігрантів;
  • Жінки громадянського суспільства;
  • Стан громадянського суспільства;
  • Криза керівництва та політичного представництва;
  • Національна ідентичність у місці зустрічі культур, включаючи етноцентризм, націоналізм, ксенофобію;
  • Консолідація та деконсолідація демократії;
  • Радикалізація поглядів;
  • Популізм і демагогія.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Особам, зацікавленим в участі у конференції, треба зареєструватися до 31.12.2019 р. за допомогою гугл-форми.

Дедлайни:

• до 31.12.2019 р. – реєстрація заявки із заголовком статті та короткою анотацією;
  • до 15.01.2020 р. – інформування аплікантів про включення поданих тем доповідей;
  • до 30.01.2020 р. – оплата організаційного внеску за участь у конференції у формі переказу на рахунок;
  • до 10.02.2020 р. – розсилка учасникам програми конференції.

Організаційний внесок за участь у роботі конференції (після прийняття заявки організаторами):

• Оплата за за участь у конференції для польських учасників – 350 злотих;
  • ДЛЯ ДОКТОРАНТІВ – 150 злотих;
  • ДЛЯ УЧАСНИКІВ УКРАЇНИ ТА БЕЛОРУСІ – 150 злотих (35 euro).

В рамках оплати організаційного внеску надається харчування, забезпечується брейк-кава та публікація матеріалів конференції. Також пропонується допомога в пошуку житла на час проведення конференції.

Матеріали конференції будуть опубліковані після позитивних відгуків у колективній науковій монографії, виданій Видавництвом Педагогічного університету, яка є у списку публікацій Міністерства науки та вищої освіти.

Робочі мови конференції: польська, українська та російська.

КОНТАКТИ З ОРГАНІЗАТОРАМИ за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до голови оргкомітету Матеуша Каміонки.

mattkamionka@gmail.com
48 506919441