Запрошуємо до участі у І Міжнародної наукової конференції “Польща та Україна в умовах радикальних соціальних змін. Діагнози та знаки запитання”

Інститут філософії та соціології Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові, Інститут політичних наук при Педагогічному університеті ім. Комісії Національної Освіти у Кракові та співорганізатори:

• Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
  • Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

запрошують до участі у роботі І Міжнародної наукової конференції

«ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА В УМОВАХ РАДИКАЛЬНИХ СОЦІАЛЬНИХ ЗМІН. ДІАГНОЗИ ТА ЗНАКИ ЗАПИТАННЯ»

під Почесним патронатом ректора Педагогічного університету ім. Комісії Національної Освіти у Кракові проф. Казимежа Карольчака (Краків, 26-27 лютого 2020 р.).

Організована конференція має на меті діагностувати та описати сучасні виклики, проблеми та загрози, які виникають у громадян Польщі та України. До таких питань відносяться:

• Міграція;
  • Ринок праці;
  • Освіта;
  • Соціальна нерівність та соціальні конфлікти;
  • Моральний стан;
  • Релігійність;
  • Трансформаційні та поствоєнні травми;
  • Демографія та структура населення;
  • ЗМІ та засоби масової комунікації;
  • Соціальна інтеграція іммігрантів;
  • Жінки громадянського суспільства;
  • Стан громадянського суспільства;
  • Криза керівництва та політичного представництва;
  • Національна ідентичність у місці зустрічі культур, включаючи етноцентризм, націоналізм, ксенофобію;
  • Консолідація та деконсолідація демократії;
  • Радикалізація поглядів;
  • Популізм і демагогія.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ
Особам, зацікавленим в участі у конференції, треба зареєструватися до 31.12.2019 р. за допомогою гугл-форми.

Дедлайни:

• до 31.12.2019 р. – реєстрація заявки із заголовком статті та короткою анотацією;
  • до 15.01.2020 р. – інформування аплікантів про включення поданих тем доповідей;
  • до 30.01.2020 р. – оплата організаційного внеску за участь у конференції у формі переказу на рахунок;
  • до 10.02.2020 р. – розсилка учасникам програми конференції.

Організаційний внесок за участь у роботі конференції (після прийняття заявки організаторами):

• Оплата за за участь у конференції для польських учасників – 350 злотих;
  • ДЛЯ ДОКТОРАНТІВ – 150 злотих;
  • ДЛЯ УЧАСНИКІВ УКРАЇНИ ТА БЕЛОРУСІ – 150 злотих (35 euro).

В рамках оплати організаційного внеску надається харчування, забезпечується брейк-кава та публікація матеріалів конференції. Також пропонується допомога в пошуку житла на час проведення конференції.

Матеріали конференції будуть опубліковані після позитивних відгуків у колективній науковій монографії, виданій Видавництвом Педагогічного університету, яка є у списку публікацій Міністерства науки та вищої освіти.

Робочі мови конференції: польська, українська та російська.

КОНТАКТИ З ОРГАНІЗАТОРАМИ за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтеся до голови оргкомітету Матеуша Каміонки.

mattkamionka@gmail.com
48 506919441

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …