Запрошуємо до участі у Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025!


Шановні колеги!

Триває прийом заявок на цьогорічний добір на програму імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Умови гранту:

  • щомісячна стипендія;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

У конкурсі можуть брати участь:

  • викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;
  • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
  • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Не можуть брати участь у конкурсі ті, хто проживали за кордоном п’ять років поспіль упродовж шестирічного періоду, що передує даті подання заявки. У такому разі тривалість перебування, що становить дев’ять місяців і більше протягом календарного року, вважається повним роком за кордоном.

Дедлайн подання заявок – 15 жовтня 2023.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до координаторки Fulbright Visiting Scholar Program Вероніки Алексанич на пошту valeksanych@iie.org або за телефоном +380 67 828 19 42.

 

Запрошуємо до участі в конкурсі всіх, хто займається дослідницькою роботою!

 

Події та оголошення


жовтня
15
Запрошуємо до участі у Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025!

Шановні колеги! Триває прийом заявок на цьогорічний добір на програму імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025. Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. Галузі спеціалізації: …