Запрошуємо до участі у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я» 2020 року

Запрошуємо на фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я», який відбудеться в ЧНУ імені Петра Могили з 24-26 січня 2020 року.

Участь у заході можуть взяти учні (вихованці) позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів. Для цього необхідно подати заявку до 20.01.2020 року на електронну адресу оргкомітету (детальніше у положенні нижче).

Фестиваль направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю. Учні можуть показати свої таланти у вокальному, хореографічному  та театральному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Конкурсна програма:

24.01- з 14:00 вокальне мистецтво: естрадний, джазовий вокал (солісти, дуети, тріо, квартети,);

25.01- з 10:00 хореографічне мистецтво:

• стилізація народного танцю, сучасна обробка народного танцю,
  • сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп);
  • естрадна хореографія;

26.01–з 10:00 театральні колективи (естрадні мініатюри, стендап, гумор)

Детальна інформація у Положенні про фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я».

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться 26 січня.