Запрошуємо до участі у фестивалі-конкурсі «Зірки Причорномор’я» 2020 року


Запрошуємо на фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я», який відбудеться в ЧНУ імені Петра Могили з 24-26 січня 2020 року.

Участь у заході можуть взяти учні (вихованці) позашкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів. Для цього необхідно подати заявку до 20.01.2020 року на електронну адресу оргкомітету (детальніше у положенні нижче).

Фестиваль направлений на підтримку учнівської молоді в різних видах мистецтва, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації молодих митців, а також виховання поваги до культури рідного краю. Учні можуть показати свої таланти у вокальному, хореографічному  та театральному мистецтвах. Обирати переможців буде професійне журі, до складу якого увійдуть компетентні спеціалісти, діячі культури та мистецтва.

Конкурсна програма:

24.01- з 14:00 вокальне мистецтво: естрадний, джазовий вокал (солісти, дуети, тріо, квартети,);

25.01- з 10:00 хореографічне мистецтво:

  • стилізація народного танцю, сучасна обробка народного танцю,
  • сучасна хореографія (джаз, модерн, неокласика, контемп, хіп-хоп);
  • естрадна хореографія;

26.01–з 10:00 театральні колективи (естрадні мініатюри, стендап, гумор)

Детальна інформація у Положенні про фестиваль-конкурс «Зірки Причорномор’я».

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться 26 січня.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …