Запрошуємо до першої відкритої лекції «Історія Європи і України. Періодизація і схеми-концепції»

Уже сьогодні, 23 січня 2024 року, на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили розпочинається цьогорічний навчальний курс в рамках модулю Жана Моне «Імплементація європейських цінностей як базис демократії в Україні» («Implementation of European values as a basis of democracy in Ukraine»)

Запрошуємо всіх студентів, викладачів, співробітників ЧНУ імені Петра Могили та всіх охочих до першої відкритої лекції «Історія Європи і України. Періодизація і схеми-концепції» з циклу «Україна і Європа: ціннісні аспекти спільної історичної долі».

Спікером виступить Юрій Котляр, доктор історичних наук, професор ЧНУ імені Петра Могили, координатор проєкту.

Коли? – 23 січня 2024 року.

Початок о 12.30.

Де?Zoom.