Запрошуємо до перегляду відеороликів про проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху»


У червні місяці на базі університетської клініки ЧНУ ім. Петра Могили стартував проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху». Проєкт є одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва.

Разом з Миколаївським департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, ЧНУ ім. Петра Могили є виконавцем проєкту.

У межах реалізації проєкту були проведені консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії. ЧНУ надав базу для навчання — заняття для 59 людей з розладами руху проходили в університетській клініці, спортивній залі, на відкритій території університету та в парку поряд із закладом. А тренерами для учасників стали спеціалісти ЧНУ імені Петра Могили.

Магістри спеціальності “Журналістика” спільно з      медіацентром     ЧНУ       ім. П. Могили відзняли 5 відеороликів про цей проєкт, у яких розповідають про сам проєкт та окремі види занять, які проводилися у рамках проєкту.

Відеоролики доступні для перегляду  на ютуб каналі ЧНУ ім. Петра Могила за посиланням .

фото 1.jpg

фото 2.jpg

 

Події та оголошення


червня
10
Вебінар з природоохоронної тематики «Екологічний моніторинг заповідних територій Миколаївського Причорномор`я»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили та ГО “Агентство регіонального розвитку “Причорномор’я” За участі Відкритого Університету Майдану, Південної філії Інституту національної пам’яті та Національного природного парку “Білобережжя Святослава” За підтримки Британської Ради в Україні Розпочинають проєкт соціальної дії Еко-Фест “Кінбурнcька …

червня
10
Приєднуйтесь до Міжнародної наукової конференції “Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору”

10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» відбудеться Міжнародна наукова конференція  «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору». Метою конференції є дослідження різних аспектів українсько-польських відносин, зокрема значення …

травня
25
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує на презентацію книги «Арабески и сны»

Шановні читачі! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили Запрошує Вас на презентацію книги «Арабески и сны» Автор книги-літературознавець, викладач, докторант ЧНУ імені Петра Могили, лектор проекту «lectorium» від Наукової бібліотеки Олександра Філоненко Книга визнана найкращим літературним дебютом 2020 року XV …