Запрошуємо до перегляду відеороликів про проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху»


У червні місяці на базі університетської клініки ЧНУ ім. Петра Могили стартував проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху». Проєкт є одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва.

Разом з Миколаївським департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, ЧНУ ім. Петра Могили є виконавцем проєкту.

У межах реалізації проєкту були проведені консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії. ЧНУ надав базу для навчання — заняття для 59 людей з розладами руху проходили в університетській клініці, спортивній залі, на відкритій території університету та в парку поряд із закладом. А тренерами для учасників стали спеціалісти ЧНУ імені Петра Могили.

Магістри спеціальності “Журналістика” спільно з      медіацентром     ЧНУ       ім. П. Могили відзняли 5 відеороликів про цей проєкт, у яких розповідають про сам проєкт та окремі види занять, які проводилися у рамках проєкту.

Відеоролики доступні для перегляду  на ютуб каналі ЧНУ ім. Петра Могила за посиланням .

фото 1.jpg

фото 2.jpg

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут