Запрошуємо до перегляду відеороликів про проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху»

У червні місяці на базі університетської клініки ЧНУ ім. Петра Могили стартував проєкт «Соціальна адаптація людей з розладами руху». Проєкт є одним із переможців Громадського бюджету Миколаєва.

Разом з Миколаївським департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, ЧНУ ім. Петра Могили є виконавцем проєкту.

У межах реалізації проєкту були проведені консультації лікарів-неврологів міста та університетської клініки; заняття з танцювально-рухової терапії, скандинавської ходи та арттерапії. ЧНУ надав базу для навчання — заняття для 59 людей з розладами руху проходили в університетській клініці, спортивній залі, на відкритій території університету та в парку поряд із закладом. А тренерами для учасників стали спеціалісти ЧНУ імені Петра Могили.

Магістри спеціальності “Журналістика” спільно з      медіацентром     ЧНУ       ім. П. Могили відзняли 5 відеороликів про цей проєкт, у яких розповідають про сам проєкт та окремі види занять, які проводилися у рамках проєкту.

Відеоролики доступні для перегляду  на ютуб каналі ЧНУ ім. Петра Могила за посиланням .

фото 1.jpg

фото 2.jpg