Запрошуємо до перегляду соціальних роликів

26 листопада о 14:00 в читальній залі головного корпусу ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація соціальних роликів. Над роликами працювали студенти-журналісти та політологи Могилянки  разом із німецькими наставниками.

Студенти розподілились на три команди, кожна з яких зробила по 2 ролики в період з 15 по 21 жовтня. Презентували готові роботи у Харкові на фестивалі KharkivMeetDocs 26 жовтня.

У стрічках висвітлено проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах. Роботи курували викладачі ЧНУ ім. пера Могили,  Тетяна Монахова, Ольга Тулузакова, Анна Соловйова та кінорежисери і оператори з Німеччини Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk, які займаються зйомкою документальних фільмів.

«Найдорожче, коли завершений проект дарує не тільки відчуття задоволення, а й наснагу і натхнення для наступних звершень!  Презентація наших відео у Миколаєві – попереду, а тому ми впевнені, що для всіх нас – це лише старт низки цікавих, актуальних й трошки crazy проектів!», – коментує зйомки викладач кафедри політичних наук, Анна Соловйова.

Запрошуємо усіх охочих до перегляду роликів!