Запрошуємо до перегляду соціальних роликів


26 листопада о 14:00 в читальній залі головного корпусу ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація соціальних роликів. Над роликами працювали студенти-журналісти та політологи Могилянки  разом із німецькими наставниками.

Студенти розподілились на три команди, кожна з яких зробила по 2 ролики в період з 15 по 21 жовтня. Презентували готові роботи у Харкові на фестивалі KharkivMeetDocs 26 жовтня.

У стрічках висвітлено проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах. Роботи курували викладачі ЧНУ ім. пера Могили,  Тетяна Монахова, Ольга Тулузакова, Анна Соловйова та кінорежисери і оператори з Німеччини Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk, які займаються зйомкою документальних фільмів.

 «Найдорожче, коли завершений проект дарує не тільки відчуття задоволення, а й наснагу і натхнення для наступних звершень!  Презентація наших відео у Миколаєві – попереду, а тому ми впевнені, що для всіх нас – це лише старт низки цікавих, актуальних й трошки crazy проектів!», – коментує зйомки викладач кафедри політичних наук, Анна Соловйова.

Запрошуємо усіх охочих до перегляду роликів!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …