Запрошуємо до перегляду соціальних роликів


26 листопада о 14:00 в читальній залі головного корпусу ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація соціальних роликів. Над роликами працювали студенти-журналісти та політологи Могилянки  разом із німецькими наставниками.

Студенти розподілились на три команди, кожна з яких зробила по 2 ролики в період з 15 по 21 жовтня. Презентували готові роботи у Харкові на фестивалі KharkivMeetDocs 26 жовтня.

У стрічках висвітлено проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах. Роботи курували викладачі ЧНУ ім. пера Могили,  Тетяна Монахова, Ольга Тулузакова, Анна Соловйова та кінорежисери і оператори з Німеччини Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk, які займаються зйомкою документальних фільмів.

 «Найдорожче, коли завершений проект дарує не тільки відчуття задоволення, а й наснагу і натхнення для наступних звершень!  Презентація наших відео у Миколаєві – попереду, а тому ми впевнені, що для всіх нас – це лише старт низки цікавих, актуальних й трошки crazy проектів!», – коментує зйомки викладач кафедри політичних наук, Анна Соловйова.

Запрошуємо усіх охочих до перегляду роликів!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …