Запрошуємо до перегляду соціальних роликів

26 листопада о 14:00 в читальній залі головного корпусу ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться презентація соціальних роликів. Над роликами працювали студенти-журналісти та політологи Могилянки  разом із німецькими наставниками.

Студенти розподілились на три команди, кожна з яких зробила по 2 ролики в період з 15 по 21 жовтня. Презентували готові роботи у Харкові на фестивалі KharkivMeetDocs 26 жовтня.

У стрічках висвітлено проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах. Роботи курували викладачі ЧНУ ім. пера Могили,  Тетяна Монахова, Ольга Тулузакова, Анна Соловйова та кінорежисери і оператори з Німеччини Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk, які займаються зйомкою документальних фільмів.

«Найдорожче, коли завершений проект дарує не тільки відчуття задоволення, а й наснагу і натхнення для наступних звершень!  Презентація наших відео у Миколаєві – попереду, а тому ми впевнені, що для всіх нас – це лише старт низки цікавих, актуальних й трошки crazy проектів!», – коментує зйомки викладач кафедри політичних наук, Анна Соловйова.

Запрошуємо усіх охочих до перегляду роликів!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77