Запрошуємо до перегляду фільму «Loving Vincent» ( «З любов’ю, Вінсент» )

Кафедра англійської філології запрошує на перегляд та обговорення художнього фільму “Loving Vincent” (dir. by Dorota Kobiela, Hugh Welchman, 2017).

Перегляд  відбудеться 20 листопада 2018 року,  в 11 корпусі ЧНУ ім. Петра Могили, в аудиторії 11-210, о 17 годині.

Куратор заходу: фулбрайтер, кінорежисер Андреа Одежинська, американка українського походження.

«Loving Vincent» ( «З любов’ю, Вінсент» ) — британсько-польський анімаційний біографічний фільм 2017 року, поставлений режисерами Доротеєю Кобелею та Г’ю Велчманом. Стрічка є кінематографічною розповіддю про життя і загадкову смерть нідерландського художника Вінсента ван Гога, переданою за допомогою картин, намальованих у техніці самого художника.

Світова прем’єра фільму відбулася 12 червня 2017 року на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, де він здобув Приз глядачів.

Фільм є першою в історії повнометражною стрічкою, яка повністю написана олійними фарбами на полотні. Робота заснована на 120-ти відомих картинах ван Гога. Одна секунда фільму складається з 12 картин, а фінальна версія – з 56 800 картин. За основу сценарію для фільму було взято близько 800 листів Вінсента ван Гога, написаних у різний час друзям і рідним.

Запрошуємо усіх до перегляду фільму!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.