Запрошуємо до перегляду фільму «Loving Vincent» ( «З любов’ю, Вінсент» )

Кафедра англійської філології запрошує на перегляд та обговорення художнього фільму “Loving Vincent” (dir. by Dorota Kobiela, Hugh Welchman, 2017).

Перегляд  відбудеться 20 листопада 2018 року,  в 11 корпусі ЧНУ ім. Петра Могили, в аудиторії 11-210, о 17 годині.

Куратор заходу: фулбрайтер, кінорежисер Андреа Одежинська, американка українського походження.

«Loving Vincent» ( «З любов’ю, Вінсент» ) — британсько-польський анімаційний біографічний фільм 2017 року, поставлений режисерами Доротеєю Кобелею та Г’ю Велчманом. Стрічка є кінематографічною розповіддю про життя і загадкову смерть нідерландського художника Вінсента ван Гога, переданою за допомогою картин, намальованих у техніці самого художника.

Світова прем’єра фільму відбулася 12 червня 2017 року на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, де він здобув Приз глядачів.

Фільм є першою в історії повнометражною стрічкою, яка повністю написана олійними фарбами на полотні. Робота заснована на 120-ти відомих картинах ван Гога. Одна секунда фільму складається з 12 картин, а фінальна версія – з 56 800 картин. За основу сценарію для фільму було взято близько 800 листів Вінсента ван Гога, написаних у різний час друзям і рідним.

Запрошуємо усіх до перегляду фільму!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.