Запрошуємо батьків стати учасниками семінару-тренінгу “Секрети успішного батьківства: формування лідерства та навичок тайм-менеджменту у школярів”

ШКОЛА ЮНИХ БІЗНЕСМЕНІВ

запрошує БАТЬКІВ стати учасниками семінару-тренінгу

«Секрети успішного батьківства: формування лідерства та навичок тайм-менеджменту у школярів»

12, 19, 26 вересня і 3 жовтня 2020 року

Якщо Ви мрієте про розвиток лідерських якостей у своєї дитини, прагнете навчити її раціонально використовувати свій час, при цьому «не псуючи» свої нерви та відносини з донькою чи сином, скористайтеся можливістю набути важливих знань та умінь!

Тривалість семінару-тренінгу: 3 години + коротка перерва для кави-брейку, з 9:00 до 12:20.

Кількість учасників: до 10 осіб.

Вартість навчання: 350 грн.

Місце проведення: тренінги будуть проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Для ШКОЛЯРІВ  у ці ж дні також буде проходити Тренінг з лідерства і тайм-менеджменту. Детальна інформація про тренінг для школярів за посиланням.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365  (Viber, WhatsApp, Telegram).

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Не відкладайте можливість набути корисних навичок уже зараз!

Долучитись до семінару-тренінгу для батьків  можна за посиланням.