Запрошуємо батьків старшокласників на майстер-клас «Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання та навчити її фінансовій грамотності»


Ви хочете допомогти своїй дитині визначитись з професійними перспективами? Ви прагнете бачити її у майбутньому щасливою, успішною, фінансово забезпеченою людиною?

Ми допоможемо Вам зорієнтуватись яким чином це можна зробити.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує батьків старшокласників на майстер-клас «Як допомогти дитині зрозуміти своє професійне покликання та навчити її фінансовій грамотності».

На майстер-класі Ви отримаєте розуміння як:

• розширити уявлення дитини про себе та світ перспективних професій;

• підготувати доньку чи сина до самостійного, свідомого професійного самовизначення;

• навчити дитину правильно управляти власними грошима.

 

Майстер-клас проводять викладачі Чорноморського національного університету імені Петра Могили:

• Людмила Євчук – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів і кредиту, керівник і тренер бізнес-школи для дітей «Школа юних бізнесменів»;

• Людмила Опанасенко – психолог-профорієнтолог, сертифікований тренер психологічних тренінгів.

Майстер-клас відбудеться 29 лютого, з 10.00 до 13.30, з перервою на каву (кава, чай, вода, снеки), питання та спілкування.

 

Вартість – 350 грн.

Майстер-клас буде проходити у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за адресою: м. Миколаїв, вул. 1-а Військова, 2.

Для більш глибокого знайомства з питаннями профорієнтації, пропонуємо школярам пройти ТРЕНІНГ-ІНТЕНСИВ з профорієнтації та розвитку підприємницьких навичок.

 

Детальна інформація про тренінг за посиланням.

Довідки за телефоном:  +38 (067) 75-55-365 (Viber, WhatsApp, Telegram).

 

E-mail: youngbusiness.school@gmail.com

Допоможіть своїй дитині стати щасливою, успішною, фінансово забезпеченою особистістю, якою Ви будете завжди пишатись!

Майстер-клас у цьому році буде проходити ще двічі: 28 березня та 18 квітня. Але не гайте часу, не залишайте питання на потім та зареєструйтесь на ближню дату, 29 лютого 2020 року.

Реєстрація на Майстер-клас за посиланням.

 

 

 

 

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).