Запрошуємо арт-терапевтичне заняття «Арт-майстерня»

12 квітня о 17:00 запрошуємо до Сімейного психологічний центр відвідати арт-терапевтичне заняття «Арт-майстерня».

У програмі заняття арт-терапевтичні техніки і вправи з елементами кіно-тренінгу для самопізнання, особистісного зростання, розкриття внутрішніх ресурсів і актуальних життєвих ситуацій і шляхів їхнього вирішення та інше. У теплій атмосфері прийняття і довіри є можливість зануритися в світ свого несвідомого і краще зрозуміти свої неусвідомлені мотиви, вчинки і життєві стратегії в цілому, отримати підтримку і досвід спілкування без оцінок і критики.

Кількість учасників обмежена – до 6 осіб. Передбачені кава-паузи. Вартість участі – 350 грн. Додаткові питання і запис за телефонами 099-632-99-65, 073-405-13-40, 095-036-99-65 (Viber).

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики